Діяльність компанії Intel-Tele.com почалася у 2013 році, коли сфера СМС-послуг перебувала на стадії становлення. Автоматизація процесів, безпека даних клієнтів і оперативність виконання поставлених завдань в той час залишали бажати кращого.
 
СМС-маркетинг, як потужний інструмент просування, потребував ключові зміни, тому команда професіоналів Intel-Tele.com взялася за справу. Завдяки професіоналізму, клієнтоорієнтованості, і відповідальності наших фахівців, на ринку з’явився унікальний продукт – інноваційна СМС-платформа. Унікальне програмне забезпечення, потужне обладнання, високошвидкісні канали зв’язку, індивідуальний підхід до будь-якого питання і взаємовигідні умови співпраці – наш секрет успіху.
 
Головним завданням компанії Intel-Tele.com є надання безперебійного сервісу СМС-розсилок по всьому світу. Завдяки прямим включенням до операторів зв’язку України, Казахстану, Киргизстану, СНД і Європи, ми гарантуємо відмінну якість послуг, що надаються і високу пропускну здатність.
 
Відмінна риса компанії Intel-Tele.com – вміння прислухатися до своїх клієнтів. Уважність і клієнтоорієнтованість дозволяє нам удосконалювати свій продукт згідно з потребами клієнтів.
 
Система для розсилок Intel-Tele.com багатофункціональна і дуже проста для використання, а ефект за охопленням перевершує пряму рекламу ЗМІ. Завдяки системі моніторингу трафіку 24/7 і цілодобової технічної підтримки, будь-які виникаючі проблеми вирішуються негайно і в найкоротші терміни.
 
На сьогодні Intel-Tele.com – передова телекомунікаційна компанія у сфері СМС інформування, мобільної реклами та мобільного маркетингу. Наш сервіс вибирають компанії федерального масштабу з різних сегментів ринку: авіакомпанії, банки, інтернет-магазини та інші. Наші рішення – Ваш успіх!