Viber Розсилка

Viber розсилка для бізнесу. Підніміть Ваші продажі на новий рівень.

Використовуючи розсилки за допомогою Viber, ви зможете істотно:

 • Примножити продаж своїх товарів і послуг
 • Поліпшити лояльність до бренду
 • Розширити клієнтську базу, отримати нових клієнтів

 

Чим Viber краще за Sms?

Viber Розсилка по украиїні

Впізнаваність

Поліпшення лояльності клієнтів і підвищення іміджу компанії, завдяки повідомленням з брендованим ім’ям і фірмовим логотипом. Клієнти схильні більше довіряти знайомим іменам, а не «темним конячкам».
Viber Розсилка

Доступність

Стандартна ціна Viber повідомлень зокрема, і Viber розсилки в цілому, значно дешевше, ніж SMS.
Viber Розсилка

Інформативність

Можливість відправки мультимедійних повідомлень крім простого тексту. Ви можете прикріплювати до повідомлення зображення, гіфки, кнопки переходу на сайт, смайлики і так далі. Крім того, максимальний обсяг у Viber повідомленні становить тисячу символів, що в 6 разів більше в порівнянні з SMS.
Viber Розсилка

Аналітика

Можливість ведення статистики та аналізу – Ви точно дізнаєтеся не тільки про тих, хто отримав ваше повідомлення, а й про тих, хто його прочитав і перейшов по посиланню. Це дозволить надалі коригувати як стиль тексту, так і його формат для кращого впливу на аудиторію.

Як виглядає Viber повідомлення

Viber Розсилка зразок
Наші особисті “фішки”
Для поліпшення сервісу та підвищення віддачі від розсилок з використанням можливостей Viber ми пропонуємо:
Viber Розсилка

Смс як альтернатива Viber

Якщо у Ваших клієнтів немає телефонів з додатком, вони отримають повідомлення по SMS, завдяки додатковій послузі від нашої компанії Viber + SMS. Це допоможе забезпечити максимальне охоплення Вашої цільової аудиторії.
Viber Розсилка

Запуск за розкладом і подіями

Ви можете запускати повідомлення як за попереднім розкладом, так і за певних важливих подій – свята, акції та ін. Використовуйте доступну інформацію про своїх клієнтів – день народження, дату закінчення терміну абонемента в спортивний зал, час зміни контактних лінз і інше для поліпшення ефективності розсилки.
вайбер рассылка

Чат с клієнтами

Спілкуйтеся з клієнтами безпосередньо і підтримуйте партнерські відносини. Відповідайте на питання, консультуйте, дізнавайтеся точку зору, проводьте голосування, пояснюйте складні моменти. Це сприятливо позначається на Вашому іміджі і покращує лояльність.
Viber Розсилка

Швидке заведення альфа-імені

Ми пропонуємо швидке заведення брендового альфа-імені протягом 1-4 днів.

Вартість Вайбер розсилки

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші питання с Viber розсилки:

✅ Як зробити viber розсилку?

Залиште заявку на сайті. З Вами зв’яжеться менеджер і відправить доступ до особистого кабінету. Узгодьте Альфа ім’я (відправник) з менеджером, завантажте базу, запускайте розсилку. Повідомлення будуть відправлені миттєво.

✅ Яка вартість 1 Viber повідомлення?

Від 0,4 грн., Докладніше з тарифами Ви можете ознайомитись тут.

✅ Від якого імені будуть приходити повідомлення?

Повідомлення будуть приходити від загального відправника. Є можливість завести брендоване ім’я. Всі умови по заведенню імені уточнюйте у менеджера.

✅ Які можливості по відправці в Viber?

Відправляти можна: Текст (1 тис. символів), Текст + Кнопка, Текст + Картинка + Кнопка.

 

Вайбер розсилка по Україні

Розсилка вайбер використовується багатьма маркетологами, оскільки є високоефективним інструментом. Більшість користувачів використовує хоча б один гаджет на базі Android – або смартфон, або планшет. Отже, з великою ймовірністю, у них встановлено програму Вайбер. Отже, цим можна і потрібно користуватися, щоб донести до потенційних чи діючих клієнтів необхідну інформацію.

Використовувати сервіс розсилки viber може будь-яка компанія як велика корпорація, так і невелика фірма, що надає послуги або пропонуючи товари. По-перше, це недорого, тому витрати швидко окупаються, по-друге, за допомогою цього інструменту ви зможете підняти престиж власної фірми, зробити її більш впізнаваною серед споживачів.

Донедавна розсилка через viber вимагала від користувача безпосередньої участі. І хоча її виконувати простіше, ніж смс розсилку, все ж таки потрібно було приділяти час, навіть для масового відправлення рекламних пропозицій. Однак сьогодні ця проблема вирішена, і тепер є можливість використовувати для подібних цілей комп’ютер, що набагато зручніше та простіше.

Переваги вайбер розсилки

Чому viber розсилка повідомлень стала такою популярною? Вся річ у тому, що вона має цілу низку значних переваг. До них можна віднести такі:

 • Доступність – програма завантажується з інтернету, причому абсолютно безкоштовно. За додаткову оплату можна увімкнути розширення, але досить базового функціонала;
 • Простота налаштувань – можна настроїти програму для максимально зручного використання, залежно від потреб користувача;
 • Мінімальна оплата. Як правило, розсилка смс через viber взагалі не потребує витрат, передбачена лише плата за додаткові можливості;
 • Найбільше охоплення аудиторії – є можливість надіслати повідомлення всім абонентам, які є у списку контактів, або ж вибрати групу абонентів;
 • Більший обсяг тексту. На відміну від смс, повідомлення через цей додаток може включати 1000 символів, завдяки чому реклама viber буде більш інформативною;
 • Можливість надсилати зображення. Одна з найбільш вагомих переваг, оскільки зображення користувачі краще сприймають ніж сухий текст. Таким чином, ви більше привернете увагу, до того ж зможете популяризувати свій бренд, відправляючи логотип компанії. Оптимальним варіантом вважається комбінація, коли повідомлення містить і картинку, і текст;
 • Персоналізація. Коли застосовується смс розсилка viber, краще, якщо звернення йде безпосередньо до абонента на ім’я та по батькові. Це підвищує довіру клієнтів, а також привертає їхню увагу;
 • Миттєвий перехід за посиланням. Якщо в рекламному повідомленні міститься посилання, що веде на продукт або сторінку вашого сайту з послугою, користувач може відразу ж по ній перейти. Як показує досвід, кількість переходів за такими посиланнями набагато більша, ніж тоді, коли користувачеві потрібно вставляти URL-адресу в браузер. Ніхто не любить витрачати свій час!

Взагалі масове розсилання viber можливе безпосередньо через додаток. Однак якщо вам ніколи займатися цим самостійно, і не хочеться наймати окремий персонал, то можна скористатися послугами спеціалізованих сервісів. Більшість великих компаній і робить. Багато в чому це простіше та економічно доцільніше, ніж утримувати у штаті співробітника, який виконуватиме розсилку повідомлень через viber. Зарплату йому доведеться платити щомісяця, тоді як сама робота не передбачає постійного завантаження. А витрачати час на періодичні пошуки фрилансера теж не має сенсу, до того ж це ризиковано.

Важливість вибору правильного сервісу

Щоб viber розсилка не забирала багато часу, різні компанії в галузі інформаційних технологій розробили зручні та прості програми та сервіси, завдяки яким сповіщати абонентів стало набагато легше та швидше. Однак далеко не кожен сервіс може гарантувати безперебійну та надійну роботу. Тому варто відповідально підійти до вибору.

Найкраще звертатися до професіоналів, які пропонують якісний продукт із великим функціоналом. Також фахівці можуть підказати, як зробити розсилку в viber найбільш ефективним і простим, допоможуть з налаштуваннями, або взагалі візьмуть на себе всі ці завдання. Компанії, що працюють за сучасними стандартами, пропонують опцію «Розумна тарифікація». Це дозволяє заощадити кошти. Опція полягає в тому, що оплата вважається лише за доставлені повідомлення, а ті, що не дійшли до абонента, не сплачуватиметься. Таким чином, у вас не буде зайвих, недоцільних витрат, ви сплачуєте виключно за результат.