icon-item-phone-main.png

SMS розсилки для Бізнесу

Найдоступніший та оперативний спосіб комунікації з Вашими клієнтами. Будьте завжди поруч.

Чим зручна SMS розсилка?

icon-item-phones.png

Унікальне альфа-ім’я

Ви відправляєте повідомлення від відомого імені або бренду. Крім того, що ви працюєте на свій престиж і імідж, Ви так само покращуєте презентабельність розсилки. Ми пропонуємо швидку реєстрацію імені лише за 5 днів.
icon-item-personal-info.png

Персоналізація повідомлень

Ви отримуєте можливість підставляти в повідомлення дані абонентів – ім’я, унікальний код та інше. Це збільшує лояльність клієнтів і сприяє читабельності розсилок.
icon-item-exel.png

Простий імпорт телефонних номерів

Якщо у Вас виникли труднощі з додаванням бази клієнтів в систему, наші фахівці швидко розв’яжуть будь-які проблеми. Ми можемо позбутися продубльованих номерів, чим зменшимо кількість конфліктів з незадоволеними клієнтами.
icon-item-crm.png

Легка інтеграція

Якісна інтеграція з супутніми сервісами та CRM системами. Ми підвищуємо ефективність роботи та гарантуємо віддачу від прикладених зусиль.

Вартість SMS розсилки

Чим більше смс відправляєте, тим нижче ціну отримуєте

Найпоширеніші питання з SMS

Як зробити sms розсилку?

Залиште заявку на сайті. З Вами зв’яжеться менеджер і відправить доступ до особистого кабінету. Узгодьте Альфа-ім’я (відправник) з менеджером, завантажте базу, запускайте розсилку. Повідомлення будуть відправлені миттєво.

Яка вартість 1 Sms повідомлення?

Від 0,43 грн., Докладніше з тарифами Ви можете ознайомитись тут.

Чи є якісь абонплати?

Ніяких абонплат немає, ні за Альфа-ім’я, ні за щось інше, Ви платите тільки за смс.

В якому форматі повинні бути база та номери телефонів?

Номера телефонів повинні бути у форматі 380 або +380. Формат бази – excel, csv, txt (номери повинні бути у стовпчик).

 

Смс розсилка Україна

Смс розсилка є зручним і простим інструментом в рекламі. З його допомогою можна охопити більшу аудиторію потенційних або чинних клієнтів. Тому даний інструмент використовують навіть невеликі компанії, які не прагнуть до публічності і хотіли б знизити бюджет на рекламу, але при цьому отримати максимальну віддачу. Через те, що мобільними телефонами сьогодні користуються практично всі люди, саме цей спосіб залучення аудиторії вважається найдієвішим

Особливості розсилки повідомлень в Україні

Звичайно, як реклама смс розсилка має свої нюанси. Перш за все, досить складно отримати нових клієнтів, оскільки для відправки повідомлень необхідно знати номери телефонів. Це викликає певні труднощі. З іншого боку, не завжди є сенс в розширенні клієнтської бази, часом набагато важливіше підтримувати зв’язок з існуючими клієнтами. Адже вони одного разу вже замовили послугу або придбали товар. А значить, у вас є їх довіра, і залишається тільки зберігати контакт, попереджаючи клієнтів про нові акції, знижки або розпродажі. У подібних випадках розсилка повідомлень повністю виправдовує себе, а ваші замовники ніколи не забудуть про вашу компанію.

Другою складністю вважалося те, що відправляти смс потрібно було з телефону, що дуже незручно і займало величезну кількість часу. за допомогою сучасних технологій ця проблема вирішена. Багатьма компаніями стала використовуватися інтернет розсилка смс. Більше не доведеться забивати кожен номер в телефонну книгу і відправляти всі смс вручну на кожен окремий абонентський номер. На комп’ютері це зробити набагато простіше, як і набирати текст на клавіатурі. Спеціально розроблена програма має простий і зрозумілий інтерфейс, не вимагаючи від користувача якихось особливих навичок або довгого навчання.

Переваги смс розсилки через інтернет

Розсилка смс через інтернет має й інші важливі переваги:

  • Наявність систематизованої бази клієнтів зі зручним сортуванням по областях, містам, районам і т.п .;
  • Можливість задавати будь-яке ім’я відправника. Абонент отримає повідомлення не від якогось невідомого номера, а від імені вашої компанії, що підвищує довіру до неї, а також вигідно виділяє вас серед конкурентів;
  • Персоналізація. Користувачам набагато приємніше, коли sms розсилка містить їх ім’я. Вони з більшою ймовірністю відгукнуться на рекламний заклик, розуміючи, що звертаються безпосередньо до них, а не до когось безликого;
  • Отримання детальних звітів про відправку і доставку повідомлень.

Крім того, якщо ви ще не знаєте, як зробити смс розсилку, то не варто турбуватися. Програма розроблена таким чином, що ви відразу ж в ній розберетеся. Це займе всього кілька хвилин. Якщо для цієї роботи буде найнятий окремий персонал, то ви так само з легкістю зможете перевірити результат його діяльності, визначити, чи мала розсилка через інтернет очікуваний ефект.

Чому саме СМС розсилка, а не месенджери?

Ніхто не стане заперечувати, що через месенджери відправляти повідомлення дешевше і десь навіть простіше. З іншого ж боку, далеко не у всіх користувачів мобільних телефонів встановлено програму. Деякі люди як і раніше використовують кнопкові телефони, де немає взагалі ніякої можливості поставити Вайбер або телеграм. Так само і власники смартфонів – хтось обмежується соціальними мережами, а є і ті, хто взагалі не користується комунікаторами, вважаючи за краще телефонні розмови, а не переписку. Відповідно, ви не зможете відправити їм рекламу по месенджеру, а ось розсилка через смс – інша справа. SIM-карти є у всіх власників телефонів, отже, ваше повідомлення до них обов’язково дійде.

Де знайти потрібну програму для смс розсилки

У Мережі присутня величезна кількість ресурсів, що пропонують різні інструментарії для виконання масової розсилки смс. Якісь із них продаються, але є і безкоштовні пропозиції. Найкраще звертатися до справжніх фахівців, які працюють безпосередньо в цьому напрямку. Звичайно, така програма не надається безкоштовно, але зате ви зможете бути впевнені в її надійності і безпеці. Завантажуючи ж безкоштовні версії, в кращому випадку ви отримаєте обмежений функціонал, а в гіршому – шкідливе ПО, яке зашкодить не тільки ваш комп’ютер, але і всю корпоративну мережу. Пам’ятайте, що такий інструмент, як смс розсилка клієнтам, вартий витрачених коштів і повністю окупає всі витрати. Адже у загальному підсумку ви зможете підвищити рівень продажів, залучити нових клієнтів, ефективно взаємодіяти з постійними, поліпшити престиж компанії. Вчасно надіслане повідомлення може допомогти споживачеві зважитися на покупку, або дізнатися, що довгоочікуваний смартфон, нарешті, з’явився у продажу, або ж на нього діє знижка.