icon-item-phone-main.png

SMS розсилки для Бізнесу

Найдоступніший та оперативний спосіб комунікації з Вашими клієнтами. Будьте завжди поруч.

Чим зручна SMS розсилка?

icon-item-phones.png

Унікальне альфа-ім’я

Ви відправляєте повідомлення від відомого імені або бренду. Крім того, що ви працюєте на свій престиж і імідж, Ви так само покращуєте презентабельність розсилки. Ми пропонуємо швидку реєстрацію імені лише за 5 днів.
icon-item-personal-info.png

Персоналізація повідомлень

Ви отримуєте можливість підставляти в повідомлення дані абонентів – ім’я, унікальний код та інше. Це збільшує лояльність клієнтів і сприяє читабельності розсилок.
icon-item-exel.png

Простий імпорт телефонних номерів

Якщо у Вас виникли труднощі з додаванням бази клієнтів в систему, наші фахівці швидко розв’яжуть будь-які проблеми. Ми можемо позбутися продубльованих номерів, чим зменшимо кількість конфліктів з незадоволеними клієнтами.
icon-item-crm.png

Легка інтеграція

Якісна інтеграція з супутніми сервісами та CRM системами. Ми підвищуємо ефективність роботи та гарантуємо віддачу від прикладених зусиль.

Вартість SMS розсилки

Чим більше смс відправляєте, тим нижче ціну отримуєте

Відгуки наших клієнтів

Найпоширеніші питання з SMS

Як зробити sms розсилку?

Залиште заявку на сайті. З Вами зв’яжеться менеджер і відправить доступ до особистого кабінету. Узгодьте Альфа-ім’я (відправник) з менеджером, завантажте базу, запускайте розсилку. Повідомлення будуть відправлені миттєво.

Яка вартість 1 Sms повідомлення?

Від 0,43 грн., Докладніше з тарифами Ви можете ознайомитись тут.

Чи є якісь абонплати?

Ніяких абонплат немає, ні за Альфа-ім’я, ні за щось інше, Ви платите тільки за смс.

В якому форматі повинні бути база та номери телефонів?

Номера телефонів повинні бути у форматі 380 або +380. Формат бази – excel, csv, txt (номери повинні бути у стовпчик).

 

Смс розсилка Україна

Смс розсилка є зручним і простим інструментом в рекламі. З його допомогою можна охопити більшу аудиторію потенційних або чинних клієнтів. Тому даний інструмент використовують навіть невеликі компанії, які не прагнуть до публічності і хотіли б знизити бюджет на рекламу, але при цьому отримати максимальну віддачу. Через те, що мобільними телефонами сьогодні користуються практично всі люди, саме цей спосіб залучення аудиторії вважається найдієвішим

Особливості розсилки повідомлень в Україні

Звичайно, як реклама смс розсилка має свої нюанси. Перш за все, досить складно отримати нових клієнтів, оскільки для відправки повідомлень необхідно знати номери телефонів. Це викликає певні труднощі. З іншого боку, не завжди є сенс в розширенні клієнтської бази, часом набагато важливіше підтримувати зв’язок з існуючими клієнтами. Адже вони одного разу вже замовили послугу або придбали товар. А значить, у вас є їх довіра, і залишається тільки зберігати контакт, попереджаючи клієнтів про нові акції, знижки або розпродажі. У подібних випадках розсилка повідомлень повністю виправдовує себе, а ваші замовники ніколи не забудуть про вашу компанію.

Другою складністю вважалося те, що відправляти смс потрібно було з телефону, що дуже незручно і займало величезну кількість часу. за допомогою сучасних технологій ця проблема вирішена. Багатьма компаніями стала використовуватися інтернет розсилка смс. Більше не доведеться забивати кожен номер в телефонну книгу і відправляти всі смс вручну на кожен окремий абонентський номер. На комп’ютері це зробити набагато простіше, як і набирати текст на клавіатурі. Спеціально розроблена програма має простий і зрозумілий інтерфейс, не вимагаючи від користувача якихось особливих навичок або довгого навчання.

Переваги смс розсилки через інтернет

Розсилка смс через інтернет має й інші важливі переваги:

  • Наявність систематизованої бази клієнтів зі зручним сортуванням по областях, містам, районам і т.п .;
  • Можливість задавати будь-яке ім’я відправника. Абонент отримає повідомлення не від якогось невідомого номера, а від імені вашої компанії, що підвищує довіру до неї, а також вигідно виділяє вас серед конкурентів;
  • Персоналізація. Користувачам набагато приємніше, коли sms розсилка містить їх ім’я. Вони з більшою ймовірністю відгукнуться на рекламний заклик, розуміючи, що звертаються безпосередньо до них, а не до когось безликого;
  • Отримання детальних звітів про відправку і доставку повідомлень.

Крім того, якщо ви ще не знаєте, як зробити смс розсилку, то не варто турбуватися. Програма розроблена таким чином, що ви відразу ж в ній розберетеся. Це займе всього кілька хвилин. Якщо для цієї роботи буде найнятий окремий персонал, то ви так само з легкістю зможете перевірити результат його діяльності, визначити, чи мала розсилка через інтернет очікуваний ефект.

Чому саме СМС розсилка, а не месенджери?

Ніхто не стане заперечувати, що через месенджери відправляти повідомлення дешевше і десь навіть простіше. З іншого ж боку, далеко не у всіх користувачів мобільних телефонів встановлено програму. Деякі люди як і раніше використовують кнопкові телефони, де немає взагалі ніякої можливості поставити Вайбер або телеграм. Так само і власники смартфонів – хтось обмежується соціальними мережами, а є і ті, хто взагалі не користується комунікаторами, вважаючи за краще телефонні розмови, а не переписку. Відповідно, ви не зможете відправити їм рекламу по месенджеру, а ось розсилка через смс – інша справа. SIM-карти є у всіх власників телефонів, отже, ваше повідомлення до них обов’язково дійде.

Де знайти потрібну програму для смс розсилки

У Мережі присутня величезна кількість ресурсів, що пропонують різні інструментарії для виконання масової розсилки смс. Якісь із них продаються, але є і безкоштовні пропозиції. Найкраще звертатися до справжніх фахівців, які працюють безпосередньо в цьому напрямку. Звичайно, така програма не надається безкоштовно, але зате ви зможете бути впевнені в її надійності і безпеці. Завантажуючи ж безкоштовні версії, в кращому випадку ви отримаєте обмежений функціонал, а в гіршому – шкідливе ПО, яке зашкодить не тільки ваш комп’ютер, але і всю корпоративну мережу. Пам’ятайте, що такий інструмент, як смс розсилка клієнтам, вартий витрачених коштів і повністю окупає всі витрати. Адже у загальному підсумку ви зможете підвищити рівень продажів, залучити нових клієнтів, ефективно взаємодіяти з постійними, поліпшити престиж компанії. Вчасно надіслане повідомлення може допомогти споживачеві зважитися на покупку, або дізнатися, що довгоочікуваний смартфон, нарешті, з’явився у продажу, або ж на нього діє знижка.