Ми співпрацюємо з великою кількістю компаній.
Приєднуйтесь до їх числа і Ви

 
privatbank
bugatti
bmw
peterkaiser
hypo
gett
rieker
mersedes
rutaxi
synergy
respect
ccc
roy
svoya
tez
shoko
heidelberg
betty
toyota
pazolini
agro liga
baehr
form family
hot
puma
Відгуки клієнтів
 
betty-barclay
Betty Barclay
Компанія Intel-tele.com наш партнер у галузі смс та Viber розсилок протягом 5 років.
За цей час Intel-tele.com показала свою здатність з повною відповідальністю підходити до поставлених завдань, виконувати роботу якісно та вчасно. Відмінною рисою роботи Intel-tele.com є високий професіоналізм, організованість співробітників та якість сервісу.
У нашій роботі часто виникаю форс-мажорні обставини, коли послуга потрібна зараз, співробітники Intel-tele.com чудово справляються з поставленими завданнями, на них завжди можна покластися.
Рекомендуємо Intel-tele.com, як надійного та стабільного ділового партнера.
darunok
Darunok

Перейшли на співпрацю з Intel-Telecom через найнижчу ціну за вайбер-розсилку серед українських сервісів. І працюємо вже досить тривалий термін. За цей час жодних технічних збоїв, менеджери постійно на зв’язку і дадуть відповідь на будь-яке питання. Дуже зручний сервіс для розсилок. Продовжуємо співпрацю
koro
З повагою вся команда kopo.ua (український бренд одягу)

Ми український бренд одягу “KOPO™” майже пів року шукали надійного партнера для відправлення повідомлень клієнтам. Знайшли компанію ІнтелТелеком у 2020 році – почали тестувати їх сервіс. Ми звертали увагу на професійність менеджерів, технічних працівників лояльність до клієнта та звичайно ціну. Після декількох тестових відправок ми зрозуміли, що це наш майбутній повноцінний партнер по комунікації з клієнтами. Хочу зазначити гарну та професійну роботу менеджера Владислава Чередниченко, який став нам другом – дуже дякую за пророблену роботу та постійну довіру. Загалом за ці три роки співпраці ми отримали:
1. Конкурентну ціну на таку послугу;
2. Гарний сервіс – звичайно хочеться більше функціоналу, тому колеги не зупиняйтесь на досягнутому;)
3. Постійний майже 24/7 зв’язок з любих питання;
4. Чітко настроєні комунікації з клієнтами, які вивели нас на новий рівень
5. Ми отримали більше продажів та високу рентабельність (ROI і ROMI).
Всім майбутнім клієнтам рекомендую до співпраці.
Самому сервісу та всій команді бажаю нових досягнень цілей та високих профітів.
marie-fresh
Компанія Marie Fresh Cosmetics
Вдячні Інтел-Телеком за хороший сервіс. Ми співпрацюємо уже кілька років – все прозоро і чесно. Робимо розсилки кілька разів на місяць, також інформуємо клієнтів про статус замовлень. Інтерфейс інтуїтивно зрозумілий, менеджер завжди на зв’язку. Рекомендуємо
pierre_cardin
Pierre Cardin

Давно вже працюємо з цією компанією.
Дуже задоволені взаємною роботою 🤝😉
Ціни досить адекватні, порівняно з іншими подібними компаніями!
Хлопці завжди на зв’язку і готові допомогти у різних ситуаціях.
Ще раз дякую за гарну роботу👌😉
sport_city
Sport City

Після проведення тендеру на вибір підрядника для вайбер розсилок клієнтам зупинилися на виборі INTELTELECOM.
Співпрацюємо із партнерами кілька років. Головна особливість партнерства – структура роботи. Вона відкриває можливість легкості, отже швидкість. У технічну підтримку можна звернутися з будь-яким оффером, який завжди знаходить ефективний зворотний зв’язок. У нас є індивідуальний менеджер, який намагатиметься зробити все можливе і завжди допомагає оперативно виконати наш запит. Також тішить легкість віртуального кабінету. Саппорт завжди блискавично вирішує проблеми, які під час роботи. Дякуємо компанії за плідну співпрацю.
steko
З повагою, STEKO маркетинг
Співпрацею з ТОВ “Інтелтелеком Україна” повністю задоволені.
Швидке реагування, лояльність до клієнта, зручна платформа для користування сервісом, мінімальні умови та максимум вигоди – це все, що нам було потрібно.
Працюємо вже більше року, змінювати систему не плануємо.
Все зручно та вчасно.
avs
Онлайн-школа бухгалтерії AVS

SMS є важливим елементом нашої лійки, тому шукали для себе найвигідніший варіант на ринку. Промоніторивши послуги, зупинилися на intel-tele.com, тому що вони дають хорошу знижку на об’ємі. Це дозволяє економити та піднімати ROI.
Підключення. Залишили заявку, з нами швидко зв’язався менеджер Сергій, ми того ж дня затвердили індивідуальний тариф під наш обсяг. Протягом тижня підключили ім’я відправника, що так само досить швидко, і розпочали співпрацю.
Дуже задоволені тим, що тарифна сітка не змінилася після 24.02.