ТОП 5 месенджерів в Україні
Блог - ТОП 5 месенджерів в Україні

В останні кілька років, з поширенням смартфонів та планшетів, найзручнішим способом комунікацій став месенджер. Він є програмою, яку можна використовувати як на мобільних пристроях, так і на ПК. Це чудова альтернатива телефонам, так як і повідомлення, і розмови в програмі безкоштовні. Головне – щоб ваш співрозмовник також мав такий самий месенджер і мав доступ до інтернету.

Ідея такого засобу комунікації стала настільки привабливою, що багато компаній почали випускати свої месенджери. Однак не всі з них виявилися вдалими та завоювали увагу публіки. Тут є різні чинники, зокрема, стабільна робота, багатий функціонал, зручність використання та, у великій мірі, грамотна маркетингова політика компанії. Більш розкручений продукт, звичайно ж, буде найпопулярнішим. За умови, що він відповідає вимогам користувачів та забезпечує якісний зв’язок.

ТОП 5 месенджерів в Україні

В Україні варто виділити лише кілька додатків, які найбільше сподобалися користувачам. Розглянемо дані безкоштовні месенджери докладніше.

Facebook

У всьому світі займає одну з лідируючих позицій. І не дивно, адже кількість зареєстрованих користувачів цієї соціальної мережі нараховує десятки мільйонів. Відповідно, власнику облікового запису не потрібно турбуватися про реєстрацію в комунікаційному додатку. У той же час, найчастіше Фейсбук Месенджер використовується для листування, обміну повідомленнями. Для цього тут є все – і химерні наклейки, і цілий набір різних смайликів, і можливість надсилати файли. Тобто з погляду листування цей варіант чудовий.

Інакше справа з дзвінками. Якщо повідомлення месенджер відразу відправляв легко, то якість зв’язку під час розмови залишала бажати кращого. Звичайно, розробники постійно займаються покращенням, і, можливо, незабаром додаток став би лідером. Але не встигло. На той час, коли зв’язок почав відповідати побажанням користувачів, з’явилися вже інші месенджери, більш пристосовані до цього. А деякі вже давно функціонували, їх залишалося лише перевести на платформу Андроїд, як, наприклад, Скайп.

Skype

Спочатку застосовувався на ПК, але з появою мобільних пристроїв вийшов додаток на базі Андроїда. Так як цей продукт вже був давно знайомий користувачам, вони відразу почали використовувати його для комунікацій. До того ж тут є функції, за допомогою яких зручно вести бізнес. Взяти хоча б можливість групового чату, або можливість надсилати повідомлення одразу кільком користувачам. Це те саме, що і viber розсилка, завдяки якій можна повідомляти співрозмовникам про якісь акції, знижки, вигідні пропозиції.

Що примітно, для аудіо-дзвінків Скайп не такий популярний, його особливість у якісних відео-дзвінках. Ви бачите співрозмовника, він бачить вас, а потрібна для цього лише камера. Також можна демонструвати співрозмовнику дії, які ви виконуєте на робочому столі, записувати їх. Це чудовий варіант для навчання, особливо для корпоративного. Щоб не пояснювати кожному новому співробітнику те саме, достатньо записати відео-демонстрацію і відправити колегам.

Viber

Ще один із лідерів серед засобів комунікації в інтернеті. Ця програма завоювала любов користувачів з усього світу. У ньому є цікаві функції, зручність користування, причому як для листування, так і для дзвінків. І дзвінки якраз є «фішкою» цього продукту. Завдяки цьому Вайбер став замінювати звичайні телефони, адже за розмови тут не знімається плата. Чи варто дивуватися, що багато операторів мобільного зв’язку в Україні створили безлімітні пакети на розмови, а вартість цих пакетів уже не така висока, як ще кілька років тому? Все дуже просто – чим платити щохвилини за розмову та з’єднання, простіше зателефонувати через Viber.

Зручний додаток і для бізнесу. Висилка, що використовується через viber, дає можливість сповістити ваші контакти про якісь акційні пропозиції, або ж поширити накази керівництва серед колег. Можна створити чат на відділ або всю компанію, таким чином, кожен співробітник буде своєчасно отримувати важливу інформацію. У месенджері висвітлюється, що співрозмовник не просто отримав повідомлення, а й прочитав його, бо якихось відмовок, що він не знав про наказ, уже не буде. Щоправда, у додатку є приховані можливості, але не всі ними користуються, і навіть знають про них. Так що розсилка вайбера працює відмінно, і встигла себе добре зарекомендувати.

Telegram та WhatsApp Четверте та п’яте місця за популярністю займають Телеграм та ВотсАпп. Однак це умовна популярність. Так, обидва ці продукти в Україні намагаються просунути, особливо Telegram. Однак не зовсім вдало. Поки що ці продукти не можуть запропонувати користувачам щось нове, через що їм варто було б відмовитися від інших месенджерів.