Ідеї sms розсилок до 8 березня
Blog - Ідеї sms розсилок до 8 березня

Ідеї sms розсилок до 8 березня

Вже близький найпрекрасніший день року – 8 березня. День, коли всі жінки приймають вітання від коханих чоловіків, колег по роботі, близьких друзів та родичів. У багатьох компаній виникає питання – як привітати клієнтів із 8 березня? Зараз ми розповімо, як це зробити.

Сегментуйте базу даних

Бездоганно, необхідно розпочати з аналізу потенційної аудиторії. Таким чином можна створити образ типового покупця, дізнатися, які у нього потреби, мрії, звички, бажання та спосіб життя. На основі цього можна створити працюючу рекламну кампанію, яка залучить нових клієнтів.

Провести сегментацію можна за кількома параметрами. Найчастіше сегментацію проводять за статтю, спираючись на те, що якщо це жіноче свято, то подарунки купують і дарують чоловіки, але така думка помилкова. Насправді жінки набагато частіше купують в інтернеті. Плюс до всього, жінки нарівні з чоловіками купують та дарують подарунки на 8 березня, оскільки мають колеги, подруги, мами, сестри тощо. Ну і не варто забувати про любов до себе, мало хто може відмовити собі в задоволенні зробити довгоочікуваний та приємний подарунок.

Однак жінки до вибору та купівлі подарунка ставляться набагато серйозніше, вони знають, що даруватимуть, не здійснюють імпульсивних покупок і все планують. Вони купують подарунки за пару тижнів, а ось чоловіки, як правило, купують подарунки за пару днів до самого свята (не рахуючи тих, які купують подарунок на свято в день свята).

Рекламні акції: приклади повідомлень для жінок та чоловіків

1. Чоловікам потрібна допомога у виборі подарунка, підштовхнути до покупки

2. Жінкам варто нагадати про свято та створити легку та безтурботну атмосферу у повідомленні

Пам’ятайте, що на 8 березня всі вітають своїх колег жіночої статі. Ви також можете зіграти на цьому та зробити знижку на оптові замовлення, популярністю користуються також подарунки у корпоративному стилі.

Не забувайте про соцмережах

Якщо вірити статистиці, то людина користується інтернетом 6-8 годин на добу, третину цього часу вона витрачає саме на соціальні мережі. Їх використовують для того, щоб ділитися своїми емоціями та враженнями. Якщо створити продукту гарну упаковку, то він може зачепити людину, внаслідок чого він поділиться цим із другом. Текст розсилок до жіночого дня має бути орієнтований саме на жінок, таїти в собі прихований подарунковий підтекст. Припустимо, що ви власник солярію. Привітати ваших клієнтів – це обов’язково, проте разом із поздоровленням можна нагадати про ваші послуги.

Не забуваємо про знижки

Свята – це ідеальний час для знижок, це старий, перевірений роками прийом, але, як не дивно, він добре працює. Так-так, ви скажіть, що цифри з дев’ятками наприкінці всім набридли, але навіть вони досі працюють, маркетинг – справа нехитра.
Головне – трохи пофантазувати і таким чином створити нові можливості для вашого бізнесу. Акції мають бути цікавими. Додайте приємні бонуси до подарунків, клієнти цінують турботу та приємні дрібниці.

Варіанти повідомлень для розсилки:

Правильне SMS розсилка може допомогти вивести бізнес на новий рівень доходу. Головне у цій справі – заздалегідь підготувати грамотну рекламну кампанію, варто вивчити ЦА, розписати всі кроки та не забути про креатив.