Як інтегрувати Intel Telecom з іншими сервісами без допомоги програміста
Blog - Як інтегрувати Intel Telecom з іншими сервісами без допомоги програміста

Як інтегрувати Intel Telecom з іншими сервісами без допомоги програміста

Автор ApiX-Drive, Максим Волошин

Запускати розсилки вручну – не найкращий варіант. На це йде занадто багато робочого часу, і клієнти можуть отримувати повідомлення із затримкою.

Інша річ, коли розсилки спрацьовують автоматично на основі подій у CRM, CMS та інших системах. В результаті повідомлення приходять завжди вчасно, і вам для цього не потрібно робити зайві дії. Налаштувати автоматизацію нескладно. Достатньо підключити Intel Telecom до потрібних сервісів за допомогою онлайн-конектора.

Що таке онлайн-конектор і навіщо він потрібний

Конектор – це інтернет-платформа для створення інтеграцій між різними сервісами. З її допомогою ви можете швидко підключити до Intel Telecom інші системи та налаштувати автоматичне надсилання повідомлень. Для цього не потрібно вміти програмувати.

Як приклад можна навести популярний конектор Apix-Drive. Це потужний, але водночас простий інструмент, який підтримує понад 250 сервісів. Для створення інтеграції достатньо зареєструватися на сайті Apix-Drive, підключити до нього облікові записи потрібних систем і налаштувати між ними зв’язок. В середньому на це йде всього 15 хвилин.

Створеними інтеграціями легко керувати. Їх можна у будь-який момент призупиняти, редагувати чи вимикати.

На окрему увагу заслуговує вбудований в Apix-Drive фільтр. Завдяки йому можна, наприклад, забороняти надсилання повідомлень на певні номери чи конкретні регіони. Виберіть, які умови фільтрації виберіть.

З якими сервісами можна інтегрувати Intel Telecom через конектор

ApiX-Drive дозволяє підключати до Intel Telecom багато різних сервісів. Перерахуємо типові варіанти.

1. CRM

Розсилки часто використовують для інформування клієнтів про стан замовлень CRM. Після підключення до CRM за допомогою конектора Intel Telecom зможе автоматично надсилати повідомлення про зміну статусу. Наприклад, щойно менеджер змінює стан замовлення на «Відвантажено», покупець отримує SMS про відправку товару. ApiX-Drive підтримує “Бітрікс24”, amoCRM, “Мій Склад”, U-ON.Travel, retailCRM, “Клієнтикс” та інші CRM-системи.

2. Google Sheets

За допомогою конектора Intel Telecom може автоматично надсилати повідомлення на основі певних подій у таблиці. Допустимо, ви використовуєте Google Sheets як CRM. Тоді можете налаштувати розсилку, наприклад, так, щоб після додавання відповідного замовлення таблицю «Відправлені» покупець отримував повідомлення про відправку товару.

3. CMS

Продаєте через магазин, який працює на CMS? Конектор допоможе налаштувати автовідправлення повідомлень із підтвердженнями замовлень. Результат такий: щойно клієнт заповнює форму замовлення, Intel Telecom надсилає йому підтвердження. ApiX-Drive працює з такими популярними CMS, як “Хорошоп”, InSales, Opencart, PrestaShop, WooCommerce, Contact From 7 та CS-Cart.

4. Маркетплейси

Якщо ви продаєте через маркетплейси на кшталт Rozetka і Prom, то і тут стане в нагоді конектор. З його допомогою можна налаштувати Intel Telecom для автонаправлення повідомлень як з підтвердженням замовлення, так і з повідомленням про зміну статусу.

5. Служби доставки

Конектор також дозволяє налаштувати Intel Telecom для автоматичного розсилання товарних накладних «Нової пошти»: після додавання ТТН її номер надходитиме клієнту.

Як настроїти інтеграцію Intel Telecom за допомогою конектора

Щоб вам було простіше розібратися, опишемо налаштування інтеграції за допомогою ApiX-Drive за кроками. Як приклад підключатиме до Intel Telecom систему amoCRM. Наша мета – зробити так, щоб при зміні статусу замовлення на “Відвантажено” Intel Telecom автоматично надсилав покупцю повідомлення про відправку товару.

Для початку реєструємось на сайті ApiX-Drive. Входимо в особистий кабінет і натискаємо «Створити зв’язок». Потім приступаємо до налаштування інтеграції.

1. Підключаємо та налаштовуємо amoCRM

Вибираємо amoCRM як джерело даних.

Вибираємо, яку дію має виконувати конектор. Оскільки ми хочемо, щоб він надсилав повідомлення про зміну статусу, клацаємо «Завантажити угоди за статусом (нові)».

Підключаємо обліковий запис amoCRM.

Відзначаємо цікавий для нас статус. У цьому прикладі це «Відвантажено».

За потреби додаємо умови фільтрації.

На екрані має з’явитися приклад даних за одним із відвантажених замовлень. Просто переходимо до наступного етапу.

2. Підключаємо та налаштовуємо Intel Telecom

Натискаємо «Почати налаштування прийому даних».

Вибираємо Intel Telecom як систему прийому даних.

Вибираємо дію, яку має виконувати сервіс після зміни статусу замовлення: «Надіслати SMS».

Клацаємо «Підключити обліковий запис «Intel Telecom».

Відкриваємо в новій вкладці власний кабінет Intel Telecom. Під пунктом «Розробники» на лівій панелі натискаємо «API ключі». Потім вводимо apix-drive або інше ім’я ключа, натискаємо «Створити новий API ключ» і копіюємо згенерований код.

Повертаємося до налаштування конектора. Вводимо логін від Intel Telecom і щойно скопійований ключ. Не забуваймо зберегти зміни.

Тепер складаємо шаблон повідомлень. Клікаємо по першому полю та вибираємо, звідки має підтягуватися телефон: у нашому випадку із CRM. Потім вводимо ім’я відправника, яке бачитиме клієнт. Далі, клацаємо по полю “Повідомлення” і при необхідності вибираємо ім’я клієнта та інші дані, щоб конектор вставляв їх у кожне повідомлення. Замість або на додаток до цього можна вводити довільний текст.

Перевіряємо приклад із текстом повідомлення. Якщо потрібно повернутися назад, клацаємо «Редагувати» і змінюємо шаблон. Якщо все влаштовує, натискаємо “Далі”.

Включаємо оновлення, щоб дозволити передачу даних.

На цьому все. Intel Telecom почне надсилати повідомлення за допомогою ApiX-Drive відповідно до заданих параметрів. Якщо ви захочете інтегрувати Intel Telecom з іншою системою, це можна буде зробити аналогічним чином. Удачі в роботі!